HABER / DUYURULAR

BAŞKAN GELİŞ, 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI.  
BAŞKAN GELİŞ, 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI.
  Başkan Geliş, 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla Özel Berfin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini  ve Özel Kent Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Başkan Geliş, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde eğitim gören engelli öğrencilere oyuncak ve kırtasiye malzemesi dağıttı.

Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş, ziyarette yaptığı açıklamada, “Bu gün burada bu güzel hizmeti sergileyen öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Herkesin bir özürlü adayı olduğunu bilmesi lazım. Yılda bir gün hatırlanan bu güzel kardeşlerimizin yanında olmak istedik. Onları yakından görüp hem ortamlarını hem de hal hatırlarını sormak için geldik. Çok güzel hizmetler oluyor. Eskiden bu hizmetler bu ilgi yoktu. Bu hizmeti veren veya destekleyen gerek bakanlığımız olsun, bu hizmeti uygulayan arkadaşları canı gönülden teşekkür ediyoruz. Yüce rabbim bu kardeşlerimize de şifa versin. Bu güzel kardeşlerimizin sadece bu gün anılmaması lazım. Ama maalesef sadece bu gün hatırlanması bir eksikliktir. Bu konuda da onlardan özür diliyoruz” dedi.