HABER / DUYURULAR

BAŞKAN GELİŞ,DAİB TOPLANTSINA KATILARAK, İHRACATÇILARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ.  
BAŞKAN GELİŞ,DAİB TOPLANTSINA KATILARAK, İHRACATÇILARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ.
 
Silopi Grand Otelde Doğu Anadolu İhracatcılar Birliğinin ev sahipliğinde ihracatçılarımızla toplantı düzenlendi. Toplantıya,Şırnak Valisi Sayın Ali İhsan SU, DAİB Yönetim Kurulu Başkanı Cemal ŞENGEL, Silopi Kaymakamı Savaş KONAK, Silopi İlçe Emniyet Müdürü Selçuk ERDOĞAN, Habur Mülki İdare Amiri Vali Yrd. Sayın Ümit ALTAY, Habur Gümrük Müdürü Sayın Tuncay BAYRAKTAR,Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman GELİŞ, STK Temsilcileri ve İşadamları Katıldı.
 

Toplantıda açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman GELİŞ, bizlerin de katılım sağladığı, Türkiye Ekonomi Şurasında Sayın Cumhurbaşkanımızın startını verdiği "Milli İstihdam Seferberliği" kapsamında siz değerli ihracatçılarımız da katkı sunmanızı istiyorum. Bu çorbada sizinde tuzunuz olsun. Dedi.

 

Başkan Geliş; Siz değerli ihracatçılarımızın da son 2 yıldır çok büyük sorunlar yaşadıklarını biliyoruz, bu sorunları minimize etmek için hem yazılı hem sözlü olarak tüm platformlarda dile getirdik, ilgili kurumlara sorunları ve sizden gelen talep ve önerileri rapor şeklinde aktardık. İnşallah önümüzdeki süreçte iyileşmeler olacağını umuyoruz.Dedi.24.02.2017